Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Views
sv: Vyer

en: Fields
sv: Fält

en: Tab
sv: Tabb

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Tab title
sv: Titel på flik

en: Tab weight
sv: Vikt på flik

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument

en: Use replacement tokens from the first row
sv: Använd ersättningstecken från den första raden

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
sv: Följande ersättningstecken är tillgängliga. Du kan använda syntax av typ Twig i detta fält.

en: Tabs display toggle
sv: Flik för att växla visningsläge
