Views Attachments as Tabs (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Views
th: ดู

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง
