Views Attachments as Tabs (1.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Views
bg: Изгледи

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
