Views Attachments as Tabs (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Views
jv: View

en: Fields
jv: Field

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
