Views Attachments as Tabs (1.0.1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Views
uk: Види

en: Fields
uk: Поля

en: Tab
uk: Вкладка

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Tab title
uk: Назва вкладки

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: Use replacement tokens from the first row
uk: Використати замінники з першого рядка

en: Should replacement tokens be used from the first row
uk: Чи мають замінники використовуватись з першого рядка

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
uk: Дійсні наступні замінники. Також в цьому полі можна використовувати синтаксис Twig.

en: Tabs display toggle
uk: Перемикач відображення вкладок

en: You may include the following allowed HTML tags with these "Replacement patterns": <code>@tags</code>
uk: Можна додати такі дозволені теги HTML із цими "Шаблонами заміни": <code> @tags </code>
