Views Attachments as Tabs (1.0.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Fields
vi: Các trường

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument

en: Use replacement tokens from the first row
vi: Dùng dữ liệu từ dòng đầu tiên để thay thế vào các chuỗi đại diện
