Views Attachments as Tabs (1.1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Tab weight
bo: ཤོག་བྱང་གི་ལྗིད་ཚད

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་
