Views Attachments as Tabs (1.1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Fields
ca: Camps

en: Tab
ca: Pestanya

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Tab weight
ca: Pes de la pestanya

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: Use replacement tokens from the first row
ca: Utilitza tokens de reemplaçament des de la primera fila

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
ca: Les següents fitxes estan disponibles. Podeu utilitzar la sintaxi de Twig en aquest camp.
