Views Attachments as Tabs (1.1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Views
gl: Vistas

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Tab weight
gl: Peso da lapela

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
