Views Attachments as Tabs (1.1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Enable
it: Abilita

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Views
it: Viste

en: Fields
it: Campi

en: Tab
it: Scheda

en: Arguments
it: Parametri

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: Tab weight
it: Peso della scheda

en: @argument title
it: titolo per @argument

en: @argument input
it: inserimento di @argument

en: Use replacement tokens from the first row
it: Usa token che verranno sostituiti con valori presi della prima riga

en: Should replacement tokens be used from the first row
it: In caso di sostituzione token se devono essere utilizzati dalla prima riga

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
it: I seguenti token sono disponibili. È possibile usare la sintassi Twig in questo campo.
