Views Attachments as Tabs (1.1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Views
pl: Widoki

en: Fields
pl: Pola

en: Tab
pl: Karta

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Tab title
pl: Tytuł zakładki

en: Tab weight
pl: Waga zakładki

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: Use replacement tokens from the first row
pl: Użyj wzorców podstawiania z pierwszego rzędu

en: Should replacement tokens be used from the first row
pl: Czy wzorce podstawiania powinno stosować się od pierwszego wiersza

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
pl: Dostępne są następujące wzorce. W tym polu można używać składni Twig.

en: Tabs display toggle
pl: Przełącz wyświetlanie zakładek
