Views Attachments as Tabs (1.1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Tab weight
ro: Greutatea tabului

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument

en: Use replacement tokens from the first row
ro: Folosiți token-urile de înlocuire din primul rând

en: Should replacement tokens be used from the first row
ro: Token-urile de înlocuire ar trebui să fie folosite de la primul rând

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
ro: Următoarele token-uri sunt disponibile. Puteți utiliza sintaxa Twig în acest câmp.
