Views Attachments as Tabs (1.1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: Tab
ru: Вкладка

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Tab title
ru: Название вкладки

en: Tab weight
ru: Вес вкладки

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод

en: Use replacement tokens from the first row
ru: Использовать шаблон подстановки из первой строки

en: Should replacement tokens be used from the first row
ru: Использовать ли токены замены из первой строки

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
ru: Доступны следующие токены. Также в этом поле можно использовать синтаксис Twig.

en: Tabs display toggle
ru: Переключатель отображения вкладок

en: You may include the following allowed HTML tags with these "Replacement patterns": <code>@tags</code>
ru: В эти «шаблоны замены» можно включить следующие разрешённые теги HTML: <code>@tags</code>
