Views Attachments as Tabs (1.1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Fields
bs: Polja

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
