Views Attachments as Tabs (1.1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Fields
cs: Pole

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Tab weight
cs: Váha záložky

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
