Views Attachments as Tabs (1.1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Views
et: Vaated

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Tab weight
et: Saki kaal

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
