Views Attachments as Tabs (1.1.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Views
eu: Bistak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Tab weight
eu: Tab pisua

en: @argument title
eu: @argument izenburua
