Views Attachments as Tabs (1.1.1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Views
ja: ビュー

en: Fields
ja: フィールド

en: Tab
ja: タブ

en: Arguments
ja: 引数

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Tab title
ja: タブのタイトル

en: Tab weight
ja: タブのウェイト

en: @argument title
ja: @argument タイトル

en: @argument input
ja: @argument インプット

en: Use replacement tokens from the first row
ja: 1行目の置換トークンを使用

en: Should replacement tokens be used from the first row
ja: 置換トークンは最初の行から使われます

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
ja: 以下のトークが利用可能です。このフィールドでは Twig の構文を使用することができます。
