Views Attachments as Tabs (1.1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
