Views Attachments as Tabs (1.1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Fields
sk: Polia

en: Tab
sk: Karta

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Tab weight
sk: Dôležitosť karty
