Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
