Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Views
hu: Nézetek

en: Fields
hu: Mezők

en: Tab
hu: Fül

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Tab weight
hu: Fül súlya

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet

en: Use replacement tokens from the first row
hu: Helyettesítési vezérjelek használata az első sorból

en: Should replacement tokens be used from the first row
hu: Az első sorban lévő helyettesítő vezérjelek használhatóak

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
hu: Az alábbi vezérjelek érhetőek el, de a Twig szintaxisa is használható.

en: Tabs display toggle
hu: Fülmegjelenítés kapcsoló
