Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Views
id: View

en: Fields
id: Bidang isian

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Tab weight
id: Bobot tab

en: @argument title
id: Judul @argument

en: @argument input
id: Masukan @argument

en: Use replacement tokens from the first row
id: Gunakan token pengganti dari baris pertama

en: Should replacement tokens be used from the first row
id: Jika token pengganti digunakan dari baris pertama

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
id: Token-token berikut ini tersedia. Anda dapat menggunakan sintaks Twig di bidang ini.
