Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು
