Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Views
nl: Overzichten

en: Fields
nl: Velden

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Tab title
nl: Tabbladtitel

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Tokens van de eerste rij gebruiken

en: Should replacement tokens be used from the first row
nl: Worden vervangingstokens vanaf de eerste regel gebruikt

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
nl: De volgende tokens zijn beschikbaar. U kunt de Twig-syntax in dit veld gebruiken.

en: Tabs display toggle
nl: Tabs-weergaveschakelaar

en: You may include the following allowed HTML tags with these "Replacement patterns": <code>@tags</code>
nl: De volgende HTML-tags mogen gebruikt worden met deze 'Vervangingspatronen': <code>@tags</code>
