Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Views
oc: Vistas

en: Fields
oc: Camps

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Tab weight
oc: Poids de l'onglet

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument

en: Use replacement tokens from the first row
oc: Utilizar los getons (tokens) de remplaçament de la primièra linha
