Views Attachments as Tabs (1.1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Views
fa: نماها

en: Fields
fa: میدانها

en: Tab
fa: زبانه

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: @argument title
fa: عنوان @argument
