Views Attributes (1.0.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Remove
af: Verwyder

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by
