Views Attributes (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর
