Views Attributes (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Add
bs: Dodaj
