Views Attributes (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj

en: Add
eo: Aldonu
