Views Attributes (1.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
eu: Atributua

en: Value
eu: Balioa

en: Remove
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu
