Views Attributes (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Remove
fi: Poista

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: Attributes
fi: Ominaisuudet
