Views Attributes (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag
