Views Attributes (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Remove
gu: લોપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Attributes
gu: લક્ષણો
