Views Attributes (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Value
hi: मान

en: Remove
hi: हटाएँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: Attributes
hi: गुण
