Views Attributes (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Add
hr: Dodaj

en: Attributes
hr: Atributi
