Views Attributes (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við
