Views Attributes (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Remove
jv: Buwang

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah
