Views Attributes (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Remove
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты
