Views Attributes (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម
