Views Attributes (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
