Views Attributes (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: Attributes
pl: Atrybuty
