Views Attributes (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Remove
ro: Elimină

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: Attributes
ro: Atribute
