Views Attributes (1.0.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்
