Views Attributes (1.0.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش
