Views Attributes (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar
