Views Attributes (1.0.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць
