Views Attributes (1.0.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད
