Views Attributes (1.0.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Attributes
ca: Atributs
